Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BOYUN UZAMASI

21.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NUR
İyi günler Kahin Hanım rüyamda ben ve kız kardeşim bir binanın bodrum katındayım. Bodrum katında derin pis su dolu idi.tahta bir köprü vardı.öğretmen arkadaşım mavi renkte arabayla bizi almaya geliyor.Köprüden tam dönerken suyun içine düşüyor. Fakat hiç ıslanmadan birden fırlayarak çıkıyor. Bizde arabaya biniyoruz ve oradan uzaklaşıyoruz.palyoçaların kullandığı ve boyu uzatan tahta bacaklarından bende takmışım.Boyumu çok uzun olmuş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı süreç sona erecek. Bir arakadaşınızın kararlarına iştirak edecek ve bu süreci geride bırakacaksınız. Gördüğünüz arkadaşınız sadece bir sembol olabilir. Çevrenizde daha önce bazı sorunlar yaşamış biri şimdi doğru yargılartaşıyor, onu dinleyin bence. Tahta bacaklar, sahte bir eğitim yükselmesini temsil ediyor ama ben ne olduğunu anlayamadım. Geçici süre ile eğitiminizin üzerinde görevler alabilirsiniz ya da kağıt üzerinde farklı eğitimler almış gibi gösterilebilirsiniz. Atama bekleyen biri için bu rüyalar olumlu sonuçlar almayı temsil ediyor olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA