Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BOYA GÖRMEK

18.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen inlove
Rüyamda sürekli bir kırtasiyeye gidip geliyordum. En son sulu boya almaya gidecektim rengarenk sulu boyalar vardı ama istediğimi bulamıyordum sonra o boyalar parlak kumaşlara dönüşüyordu. Kırtasiyeden dönerken bir şey daha almam gerektiğini unuttum 1 tl para aldim ama yolda istediğim buna yetmez ki niye az aldim diyordum. Sonra yolda tanidik bi adamla karsilasiyordum erkek cocuguyla birlikte. Normalde tanımadigim biri benimle yürümek istiyordu adam. Bir yandan çekiniyordum yoldakiler ne düşünür diye bir yandan da çocuklu bir adamla yürümek bana aileyi animsattigi icin hosuma gidiyordu adam benden yasca büyük biriydi. Ben de 24 yasinda bekarim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınıza renk katmak istediğiniz için bu renkli boyalar rüyanıza giriyor. Kendinizi bu aralar yalnız hissediyorsunuz. Hayatınıza birilerini dahil etmek duygusal ilişki içerisinde olmak isteseniz de aile ve çevre baskısı yüzünden kendinizi yeterince rahat hissetmiyorsunuz. Ama artık harekete geçme zamanınız gelmiş
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA