Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BOŞANACAĞINI GÖRMEK

02.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayse
Ruyamda kendimi bir fabrikada goruyorum ben orda sef dikis makinalari bir is aliyorum cep kapagi isciye gosteriyorum nasil dikilecek ordan cikiyorum disarda yuruyorum birden yanimda gorumcem yuruyoruz yuksekce bir yer karsiya bakiyorum aksam olmuss evlerin isiklari yaniyor isiga yansiyan ince ince kar yagiyor gorumcem bana diyorki ayriliyorsunya bir kac halini al ne sereceksin gittigin yere ben birden kendi kendime icimden aaa ben bosaniyorum ailemin haberi yok gozlerim doluyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçekte durumunuzu bilmeden rüyayı doğru yorumlamak imkansız. İlk gördükleriniz zaten bilinçaltınızın ürünleri. Ancak boşanma ile ilgili bölüm çok değişik yorumlanabilir. Eğer eşinizle aranız gergin ise bu kısım da bilinçaltınızın ürünü olabilir. Başka bir açıdan eşinizle anlaşmalı olarak boşanıp eşinizden ve ailesinden maddi bazı şeyler elde edebilirsiniz. Böyle rüyaları yazarken mutlaka kendinizle ilgili bilgi veriniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA