Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BÖREK YEMEK

25.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sarı bisiklet
Merhabalar.Rüyamda köyde kayınvalidem börek yapacak ateş yakmamı bekliyor benden ve ev kalabalık ben beceremem bunca insan var biri nasıl olsa yakar diyeuzaklaşıyorum iki tane börek pişmişbirisi otlu birisi etli etli börekten bir parça koparıp yiyorum içi tam pişmemiş et biraz pembeydi üvey annemle babam da geliyor oraya üzerlerinde beyaz hac kıyafeti vardı teşekkür ederim aslında babamlarla kayınvalidemin arası pek iyi değildir.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aileyi bir araya getirmek, aralarındaki sorunları gidermek için elinizden geleni yapmıyorsunuz aslında denemiyorsunuz diyeyim. Çünkü kendinize inanmıyorsunuz. Siz kayınvalidenizden gelen bir paradan faydalanacaksınız. Biraz sorun çıkartacak bir para ama yine de buna aldırış etmeyeceksiniz. Anneniz ve babanız çok iyi insanlar, bence onları ailenin içine çekmeye çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA