Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BONCUK TOPLAMAK

18.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şükür
Merhaba Kâhin, ilk rüyamda annem babam ve ben ne olduğunu bilmediğim bir şeyin içinde çok etkileyici, güzel manzaralı bir yerin üzerinde uçuyoruz ben babamın yanağından bir kere öpüyorum çok tepki vermiyor sonra kızım oğlum ve ben annemlerin evine gitmişiz babam bir kanepeye uzanıyor ve kızımdan bahsederek onu dövmem lazım diyor.Yerde birsürü boncuk gibi şeyler var dur gitmeden süpüreyim deyip bir fırçayla küreğe topluyorum. Not: Babamla hala görüşmüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Güzel sözler yerlere saçılmış, ailenizin eski durumunu özlüyorsunuz ve babanızı da. Aslında ona çok ihtiyacınız var ama yeniden sizi incitmesinden korkuyorsunuz. Üstelik bir umudunuz da var, yeniden bir araya gelebiliriz diye düşünüyorsunuz. Sonuçta bir ailesiniz, ne kadar uzaklaşabilirsiniz ki. Sadece maddi bazı kayıplar yaşanabilir, sırf küslük yüzünden. Babanızla yaşadığınız bu ilişki size olgunluk ve bilgelik katmış. Herkes yaşadıklarınızın farkında, merak etmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA