Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BOMBA PATLAMASI

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen etkisinde
Büyük bir binann içindyim yanmda bi kac kisi var 1 tande erkk karsya camdn baktgimzda havalani görüyoruz brden havaalanina füze düşüyo ardından güvercin görüyorum bomba ama guvrcin haline getrilms o guvercin bizim binanin tepesinde patliyo ardndan tavan catlmaya ve göçmeye başlıyo biz ilereye dogru kosuyoz ama orya gidemycgimzi anlayınca geriye dogru kosuyorz camin dibine geldigmzde bi arkadasmi göryorum asagda o bize buyk bsey uzatiyo bi kosmaya basliyoruz ileride petrol istasyn yanmis insanlar hepsi simsiyahh hic araba yok her yer insan
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizi de etkileyecek ani ve sorunlu haberleri temsil eden bir rüya bu tabii eğer gördüğünüz bir filmden etkilenmediyseniz. Tavan büyükleri temsil eder, yukarıda olanlar, ekabirler, otorite konumundaki insanlar. Rüya, sıkıntının bu insanları ve dolaylı olarak da sizi etkileyeceğini haber veriyor. Güvercin barışı simgeler. Barış beklentisi kaosa dönüşecek demek ki. Petrol istasyonu petrol ihraç eden ülkeleri temsil edebilir, sorun onlardan kaynaklanabilir, hayırlısı olsun diyeyim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA