Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BOĞULMAK

01.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen donjuan
Beyaz kopuklu tertemiz denizin dibinde yuzerken burden nefesim bitiyor ve hava almak icin yuzeye cikarken kafesin icinde oldugumu fark ediyorum.elimle acmaya calisirken bir kadin Beni yoruyor ve yardim etmiyor baska biryerden nefes almaya,calisirken kapagi biraz aciyor,kadin.ben nefes alirken yuzume Su dalgasi geliyor ve Su yuttugum icin cirpiniyorum suyun icinde.suyun altina giriyorum ve cirpinmaya,devam,ediyorum..tam boguluyordum uyandim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya esnasında fiziksel olarak gerçekten nefessiz kalmış olabilirsiniz. Böyle zamanlarda genelde bu şekilde rüyalar görüyoruz. Eğer böyle değilse bu rüya düzgün giden hayatınızın aslında kısıtlanmalarla dolu olduğunu farkedeceğinizi ve özgür kalma uğruna bir kadına karşı vereceğiniz mücadelenin sizi çok yoracağını söyleyebilirim. Hayatınızı tümüyle değiştirmek istiyorsanız bu durum pek de kolay olmayacak. Ama bence hiç yılmayın. Özgürlüğünüz olmadan yaşanan bir hayat hayat sayılamaz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA