Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BOĞAZINDAN BIÇAKLANMAK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen selin
Babam annemin boğazını bıçakla yaralamış, ilk yardımcılar pansuman yapıyo bende ambulans için babamın yanında onun telini kullanıyorum, ambulansa ulaşamayıp taksi bulmaya çalışıyorum, zar zor buluyorum ve annemi alıp hastaneye gitmeye çalışıyoruz, önce yanlış polikliniğe giriyoruz ordan çıkıp tekrar hastaneye gitmek üzere taksiye gitmeye çalışırken yanlış yerden çıkmışız ve çok yürüyoruz ama taksiyi bulamıyoruz bi türlü, o sırada anneme diyorumki babamla boşanmanızın zamanı geldi diyorum anneme
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Elbette ki annenizle babanızın gerçek hayattaki ilişkilerini bilmeden yorum yapmak doğru olmaz. Normalde de geçinemeyen insanlarsa ve siz de bundan çok etkileniyorsanız bu rüya bir bilinçaltı rüyası olabilir. Ancak gerçekte böyle bir durum yoksa bu rüya babanızın annenizin yaşam sevincini öldürecek bir şey yapacağını söyleyebilirim. Boğazın kesilmesi, ani, boğucu, şok edici bir durumu simgeler. Bunu yaşayan kişi bir anda başının üzerine tonlarca taş düşmüş gibi hissedebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA