Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BOĞAZIN KESİLMESİ

08.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen azra
Şuan evliyim ve 30 yaşındayım ama rüyamda lise arkadaşlarımla birlikte sınava girmek için yolculuğa çıkıyorumbir fastfood yerinde tavuk sipariş veriyoruz, biri az pişmiş söylüyor, ben pişmiş olanını alıyorum, sonra kalacağımız otele gidiyoruz, odada yalnızım bir kadın geliyor kapının deliğinden bakıyorum ama karanlık, kapıyı açar açmaz beni duvara itip falçata ile boğazımı kesiyor, kan akmıyor, kadın kaçıyor bende diğer odalara başım önde elim boğazımda yardım istemek için gitmeye çalışıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aman çok dikkat. Ciddi bir uyarı rüyası. Eski arkadaşlarınıza takılıp, masumca yaşanacak bir güzellik hiç beklenmeyen durumlara yol açabilir. Boğazın kesilmesi genelde en yakınlarından ayrılmayı, ayrı düşmeyi, bir yakının kaybını temsil eder. Ancak rüyalar bazen bizi önceden uyarırlar ve olayın olmasına izin vermeyiz. Siz bu aralar eskit tanıdıklarınızın aklına pek uymayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA