Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BOĞAYI OKŞAMAK

29.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ŞERİF
RÜYAMDA KLÜBE İBİ BİR YER VAR OTUROYUM HEMEN YANIMDA BESİLİ ÇOK GÜZEL BİR BOĞA VAR RENGİ KAHVERENGİ SADECE KAVASI VAR GÖZ GÖZ BAKACAK KADAR YAKIN OTURDUĞUM YERDEN BOYNUNU YÜZÜNÜ OKŞUYORUM BİDE İP VAR BOYNUNDA KAYIP DÜŞÜYOR TEKRAR BOYNUNA TAKIP TUDTUYORUM İKİ ÜÇ SEFER İP KAYIP DÜŞTÜ TEKRAR BOYNUNA TAKTIM AMA AZ AZ DA KORKUYORUM SONRA O KLÜBEYE GİRDİM KORKTUM SALDIRACAK DİYE BU ARADA DIŞARDA BOĞANIN YANINDA 9-10 YAŞLARINDA ERKEK COCUĞU VAR KAPILARI KİLİTLİYORUM AMA TÜLÜN ARKASINDAN BAKTIM COCUKTA
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarınızı sadece büyük harf kullanarak yazmayınız ve yazım kurallarına uymaya çalışınız. Büyük harf kullanılarak yazılan rüyaları yayına almıyoruz normalde. Bu rüya evli olmayan biri için güçlü bir erkeği elde etmek anlamına gelebilir. Başka bir açıdan bir zorluğu, gücü ya da otorite konumundaki birini kontrol etmek anlamına da gelebilir. Güzel haberler ve sonuçlar alacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA