Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BÖCEKLERİN ÖLMESİ

06.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen b
Rüyamda şu anda oturduğum evin içini yenilediğimizi eşyaları değiştirdiğimizi dağınık olan eşyaları toparladığımızı, yatak odasının kapısını kapatıyorduk sonra kapının kilidini sağ tarafa doğru çeviriyorduk ve kapıyı açıyorduk oda farklı eşyalarla döşenmiş oluyordu. aynı şeyi kapıyı kapattıktan sonra kilidi sol tarafa çevirip de yapıyorduk bu sefer de ev daha farklı eşyalarla döşeniyordu ve evdeki eşyalar her değiştiğinde evi ölü hamam böcekleri sarıyordu canlı olanlarını da biz öldürüyorduk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evde yapılan değişiklikler sorunların çözümlenmesine, dedikoduların ve rahatsız edici düşüncelerin kaybolmasına neden olacak. Eşya değişikliği bakış açısının değişmesini sembolize edebilir, birbirinize olan davranış biçiminizin değişmesini, rutin yaşamın değişmesini ya da benzer bir değişikliği simgeleyebilir. Kısacası değişim sizin ailenize iyi gelecek. Yatak odası kilidi bu durumun cinsel yaşamla ilgili olabileceğini de söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA