Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BÖCEKLERE BASMAK

10.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen YeşilSiyah
Karışık bir rüyaydı. Önce bir basket sahasında yalın ayak top oynuyorduk, yerler çok pisti ve giderek pisleşti. Sonra oradan yola çıktım, yerler ıslaktı ve yerde bir sürü ölü böcek vardı çiyana benziyorlardı, ölümü tam olarak bilemiyorum. Çıplak ayakla onlara basmadan yürümeye çalışıyordum, sonra bir eve geldim burada yalnız yaşıyordum, orada ayakkabılarımı gördüm ve içeri girdim. İçerisi ürperticiydi, sesler geliyordu, mahalle ise çok sessiz ve ürperticiydi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada korku hakimse bu bir bilinçaltı rüyasıdır. Bu durumda yorumuma rağbet etmeyin. Diğer türlü bu rüya işle ya da eğitimle ilgili sıkıntılı bir süreci anlatıyor. Bir kısmeti elde etmeye çalışmanız boşuna, şartlar izin vermeyeceği gibi her yer sorunla dolacak. Belki eviniz rahat bir tek ama orada da yalnızlık söz konusu olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA