Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BÖCEK GÖRMEK

03.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen melıke ozdemır
Ruyamda galiba babamın evındeyım banyodayım ıkı kardesım bana dıyokı kocan gelmeden kocana su nu sununyap plan kuruyolar banyoyuda benıde o plana gore hazırlıyolar.ama esim banyoyabgelmiyo.plana gore esimle cinsel olarak beraber olmam lazim .sonra birdenbire banyo cok tuhaf hertarafinda bosluk gibi hep bocekler girip cikiyo degisik degisik bocekler minik minik top bocekleri ve 40ayaklar.bıcekler her tarafta gezıyo baba dıyorum burası böcek dolu.elleme bırak kalsın dıyo.galiba mutfakta oyleymiş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailenizin eşinize karşı tutumu sizi çok rahatsız ediyor. Sorunlar, çirkin konuşmalar ve içinize atıp anlatamadığınız şeyler ruhunuzu sıkmış. Biraz baba evinden uzak durmakta fayda olabilir. Eğer eşinizden eziyet gören biri iseniz, dertlerinizi sadece ailenize anlatabildiğiniz için böyle bir rüya görmüş olabilirsiniz. Anlattıklarınız sizi rahatlatmıyor aksine ruhunuzun sıkıntısını arttırıyor olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA