Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BÖCEĞİN HOCA OLMASI

06.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen BAHAR
RÜYAMDA BİR BÖCEK ANSIZIN ÜZERİME GELİYOR VE BEYAZ GİYİMLİ, UZUN BOYLU, GENÇ BİR HOCAYA DÖNÜŞÜYOR. BU HOCA İKİ KİŞİYE ELLERİMİ VE KOLLARIMI TUTTURUP OSSSS 28 DİYEREK YÜZÜME SAÇLARIMA ÜFLÜYOR. AYNI ŞEYİ 3 KEZ YAPTI YÜZÜMDE SAÇLARIMDA HOCANIN NEFESİ RÜZGAR GİBİ ESİYORDU. BU ARADA 28 PLAKA GİRESUNLUYUM.HEMEN ARDINDAN BEYAZ BİR KEDİYİ PİSİLEYEREK PEŞİME ÇAĞIRIYORDUM. KEDİNİN 2 TANE DE YAVRUSU VARDI. KEDİ YAVRULARINI BIRAKIP PEŞİMDEN GELDİ.RÜYAMDAN ÇOK ETKİLENDİM. TEŞEKKÜRLER SEVGİLİ KAHİN.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizi bir hocanın suretinde okuyup üflemişler. Aslında sizi feraha çıkartmaya çalışanlar ruhsal rehberlerinizdir. Bazen sıkıntılı zamanlarımızda ya da negatif enerji yüklendiğimiz süreçlerde, hasta olduğumuzda bizi bir şekilde arındırırlar. Bu bazen rüyanızdaki gibi okuma yolu ile, bazen sarılarak, bazen yıkayarak yapılabilir. Bu gün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Böcekten hocaya dönüşmesi de bunların ilahi varlıklar olduğunu haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA