Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİSİKLETİN BOZULMASI

09.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Quartz
Rüyamda bisiklet kiraladık.tepeden aşağı inerken bir sahil kısmı vardı yüzen insanları izledim büyük ama huzur veren dalgaları  gördüm bu dalgalar geldiğim tepeye kadar çıkıyordu  ama hiç birşeye zarar vermiyordu.tepeye tırmanmaya başladım bir anda ön tekerim sarı renkli bi camura saplandı bisikleti zorladım ve kurtuldum.oluma devam ettim bir anda direksiyon mili kırıldı.tamirciye götürürüm diye düşünerek tepeye bisikleti kucağımda götürdüm ve sonra ilerlerken köprüye doğru yaklaştım köprü olması gereken yerde yoktu sanki yıkılmıştı ve sağ tarafa yenisi yapılmıştı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarda imkansız diye bir şey yoktur aslında hayatta da böyle ama bizim görüşümüz ve bilincimiz kısıtlı. Bunlar apayrı bir konu olduğu için bırakıyorum ve rüyanıza geçiyorum. Sosyal yaşamınızı çok güzel idare ediyorsunuz ama özel yaşamda aksilikler ve sorunlar peşinizi bırakmıyor. Ruhunuz huzurlu, değişimden, devinimden haz alıyorsunuz. Ama siz rehavete kapılınca işler ters gidiyor. Yakında yine zorlanmalar söz konusu olacak ve en sonunda ipleri elinize alıp kararlılıklar davranacak ve durumu düzelteceksiniz. Sonrasında bir beklentinin şekil değiştirmesi söz konusu. Bir yaşam değişikliği planladığınız gibi olmayabilir ama gelişmeler sizi popüler ve beğenilen insanların arasına sokacak. Beklediğinizdne daha iyi şeyler olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA