Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİSİKLETİ SÜREMEMEK

27.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kanekira
İyi akşamlar, ben rüyamda babannemin köyündeyim topraklı yollarda bisiklet sürüyorum arkamda alt komşu teyze var ona hem anlatıyorum hem de bisiklet sürüyorum ona anlattığım konu ise aslında senin dediğin kadar ciddi birisi değilim felan bir nevi içimi döküyorum asıl rüyamda aklıma takılan şey şu bisiklet sürerken bir anda gözlerim kapanıyo ve açamıyorum gerçekten baya zorluyorum olmuyor bisikleti durduruyorum biraz dinlendikten sonra kendime geliyorum yine bisikleti sürücem aynı şey yine oluyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızı iyi kötü idare ediyorsunuz ama sizin de problemleriniz var. Ve bazen öyle bunalıyor ki ruhunuz, gelecek konusunda herhangi bir öngörünüz ya da hedefiniz kalmıyor. Bir tür bunalım diyebilirim bu duruma. Rüyanız diyor ki; bu noktada dur, etrafına bak ve farkındalığını geliştir. Yaşamı sürdürmeye çalışmak yerine yeni hedefler belirle ve ona doğru ilerle. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA