Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİSİKLETE BİNMEK

26.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif zehra
Ruyamda otobüsle yolculuk yapıyorum. geçtiğim yollar yemyeşil çok güzel manzarası var. bi an şoför sanki kalp krizi geçiriyor. biraz mola vermesi gerektiğini söyledim. merdivenlere aşağı otobüsle inmeye başladık fakat hızlıydı. durması gerektiğini tekrarladım. otobüsü durdurdu şoför. biraz yürüyüş yapacaktı. yürüdüğümüz yer merdiven değil toprak yoldu. fakat buzluydu. bende hayatımda ilk defa bisiklete bindim orda. yerler buzlu olmasına rağmen bisikleti çok iyi kontrol ediyor, sürüyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir ekiple çalışacağınız bir süreçte ya da iş yaşamınızla ilgili bir süreçte otorite ya da yönetici konumundaki insanların sağlık sorunları ya da ruhsal sıkıntıları nedeniyle zorluklar yaşamanız söz konusu olacak. Hızla geçecek bir zaman dilimi, işin bozulmasının ardından beklentilerin etkisinde kalmanız söz konusu. Yalnızlık hissedebilirsiniz, şartlarınız olumsuz olabilir. Ama merak etmeyin sizde hayatınızı idare edebilme yeteneği var. Daha önce hiç bu durumda kalmasanız bile sanki alışkınmış gibi rahatlıkla geçireceksiniz bu süreci. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA