Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİSİKLETE BİNMEK

20.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kandahar
Bu gecede deniz kenarı bir yoldayım.Bir çift vardı,sevgili.Bisiklete biniyorum ama yol biraz viraj oluyor ben orada zorlanıyorum sürmekte.O kız arkadaşı olan çocuk beni bisikletine alıyor.Ama arkasında değil önünde oturuyordum ve yüzüm yola değil ona dönük.O bisikleti kullanıyor,ben başımı göğsüne yaslamışım kalp atışlarını duyuyor,tüm varlığını göğsünden hissediyorum sanki ve güven verir gibiydi.Nefes alıp veriyorum göğsüne yaslanmış o da yavaş,rahat bir şekilde kullanıyor bisikleti.Devamı var
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarınızın tamamını okudum. Diğer rüyanız alacağınız bir sonucun ya da haberin üzerinde göz kalabileceği konusunda sizi uyarıyor. Çok güzel bir şey elde edeceksiniz ama herkese anlatmayın. Bu rüyanız kaderinizin karşınıza birini çıkartacağını söylüyor, ondan etkileneceksiniz. Ancak eğer o bayan bisikletten inmeden siz biniyorsanız bu rüya bir uyarıcı demektir. Bu erkek sizin ruhunuza iyi gelebilir ama onun henüz tamamen bitmemiş bir ilişkisi var. En azından kalbinden atamamıştır birisini. İstiareye yatmayın, bırakın kendiliğinden gelsin rüyalar, olur mu? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA