Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİSİKLET KULLANMAK

10.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fatma499
Rüyamda bilmediğim bir yerde bisiklet kullanıyordum.pedalları hızlıca çevirip bıraktım bisiklet çok hızlı yol aldı.sonra giderken yakın tanıdığım bir arkadaşım arabayla karşıdan geliyordu beni görünce durdu selam verdi indi arabadan kardeşim bende bineyim bisikletine dedi ve kenarda durdum o bisikletime bindi ama çok zorlandı çünkü koltuk kısmı çok acayip bir şekilde yüksekteydi. bende arkadaşıma napayım eşim böyle yapmış bende alıştım kullanıyorum bacaklarımın boyu yetiyo dedim(bisiklet mavidi)
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızı iyi-kötü idare etmeyi öğrenmişsiniz. Hatta bazen hiç düşünmeden yaşıyor, hayatın heyecanından zevk alıyorsunuz. Geleceği görme kabiliyetiniz sizi imrenilecek biri haline getirmiş. Arabadan inen arkadaşınız yakında sizin yaşam felsefenize yakın hareket etmek için sizden destek isteyebilir ve hatta bir süre yaşamının iplerini sizin elinize verebilir. Bu durum onu zorlasa da bu onun seçimi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA