Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİSİNİ ÖLMÜŞ GÖRMEK

06.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fatih kızılay
Rüyamda kuzenimin ölmüş olduğunu gördüm.Olay yerine gittiğimde sağlık görevlisiydim.Cesedin bulunduğu yer kapalıydı sadece sağlık görevlileri ve yetkililer girebiliyordu.Ben içeri girip bakacaktım ama tam içeri girdiğimde cesedi dışarı çıkartıyorlardı.Bende dışarı çıktım ama nedense teyzemler hiç ağlamıyordu.Sanki önceden doyasıya ağlamışlardı.Gözleri kıpkırmızıydı ağlamaktan.Kardeşlerininde öyle.Sonrasında ben bir köşeye gidip ağlamıştım.Evlilik planları kuruyordu daha gençti gibisinden.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kuzeninizin yaşamını baştan sonra değiştirecek bazı olaylar olacak. Değişimin hızı sizi de başkalarını da şaşırtacak. Ölüm, yaşamın sıfırlanması anlamına gelir, her şey sil baştan gelişir. Bu tip rüyalar bazen sevdiklerini kaybetme korkusu taşıyanlar için bilinçaltı rüyası da olabiliyor, bunu da akıldan çıkartmamak lazım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA