Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİSİNE GERÇEKLERİ AÇIKLAYAMAMAK

06.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ali
Rüyamda sevdiğim ama küs olduğum kızın ablasını gördüm beraber arabaya binip pazara gidiyoruz arabada ona bana kızgınmısın diyorum evet diyo kız kardeşine öfkeyle hakaret etdim kötü söz söyledin gerçek hayatta ama bunu istemeyerek yapmadığımı açıklamaya çslışıyorum ama bir türlü açıklayamıyorum başbaşa kalamıyorum hep konuşmaya çalışıyorum ama konuşamıyorum abalasını arabayla almaya gittiğimiz yerde çok değişik bi yerdi ortası oyulmuş iki daracık kayaların arasından geçiyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bana gönderdiğiniz pek çok rüya gibi bu da bilinçaltınızın ürünü. O denli rahatsızsınız ki yaptıklarınızdan geri döndürecek her şeyi yapmaya razısınız. Bilinçaltınız sevdiğiniz kızı yeniden kazanmaya odaklanmış, bence hayatınızı bile doğru dürüst yaşayamaz hale gelmişsiniz. Yaşadığımız her şey derstir bize. Bir kez daha aynı hatayı yapmayın. Fırsatınız varsa açıklama yapmak yerine sadece özür dileyin. Özür dilemek erdemdir ve açıklamadan çok daha işe yarayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA