Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİSİNDEN İLGİ GÖRMEK

04.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kandahar
Asansördeydim,yanımda arkadaşım vardı ve gözüme pastel tonda yeşil renkte bir far sürdüm,göz kapağımın hem altına hem üstüne.Normalde makyaj yapmam.Bir de kendimi bir sınıfta derste gördüm.Yaşı büyük olan,altmışlı-yetmişli insanlar vardı önümde.bize ders anlatan hoca Top sakallı,genç yakışıklı bir adamdı.öğretmen kürsüsünden kalkıp bizim sıralarımızın üstüne oturdu.bana doğru geldiğinde bi öğretmenin kürsüsüne bir de kendisine baktım.Bedeni kürsüde,ruhu ise sıranın üstünde oturuyor ve özellikle bana bakıyordu.Bana olan tüm ilgisi bakışlarından okunuyordu.Arkamda oturan kız arkadaşım da "tuğçe bu senden hoşlanıyor sana bakıyor" dedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kariyerinizle ilgili bazı konularda kendinizi kandırıyorsunuz, dikkat edin. Rüyanızın diğer bölümü bir üniversite öğretmeni ile aranızda etkileşim olabileceğini haber veriyor. Ya da herhangi bir eğitim esanasında böyle biri ile karşılaşabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA