Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİSİ İLE MÜCADELE ETMEK

16.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rhea
Rüyamda tanımadığım bir erkek var , bir de benim olup olmadığını anlayamadığım 5 tane çocuk 4 kız bir erkek . Rüyamda gördüğüm erkek psikopat biriydi aramızda sürekli kavga ve zarar verme vardı . Çocukları tek tek öldürdüğünü hatırlıyorum ,en küçüğünü kurtarmak için sarıl sarmalayıp merdivenden yuvarladım.Kendimde kaçarken yakalandım bende kaldırım taşıyla kafasına vurdum ama bir türlü ölmedi , kanıda gördüm. Sonunda ben kurtuldum ama bu sefer başka bir kızı ele geçirdi . Yorum için teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Haberci bir rüya değil. Ya izlediğiniz, okuduğunuz bazı şeylerden etkilendiniz. Ya da rüya geçmiş yaşamlarınızdan birine ait. Rüya içinde görülen alt katman rüyalarda bilincin derinliklerine inerek geçmiş yaşamlarımızın bizde derin izler bırakan bölümlerine ulaşırız. Bunlar genelde ölüm anına ilişkin oluyorlar. Belki siz de geçmiş yaşamlarınızdan birinde bu şekilde ölmüş olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA