Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN YÜZÜNÜ GÖRMEK

13.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mavi mavi
Merhaba,ablamın rüyası.ablam,ben ve kızkardeşim,üçümüz kabede tavaf yapıyormuşuz.ablam tavaf esnasında hz.ibrahim peygamberin ayak izinin bulunduğu makamın yanında durarak duasına devam ederken birden makamın içinden bir yüz belirmeye başlıyor ve yüz netleştikçe benim yüzümü görüyor.duasına devam ediyor ve benim yüzüm kaybolup yerine genç bir erkek yüzü beliriyor.duasını hiç bırakmıyor ve bir anlık göz temasını kaybedince erkek yüzün gittiğini farkediyor.okuduğu dua karıncabereketduasıymış
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kabe'nin içindeki iki ayrı yüz ablanız için bu dünya hayatında önem kazanacak iki kişinin yüzü olabilir. Biri sizseniz diğeri de sizin eşiniz olacak insan olmalı diye düşünüyorum. Belki de tamamen farklı biri olabilir. Bereket duası okunuyorsa bu iki kişi aileye bereket getirecek demektir. Kabe^de olmak ruhun üzerindeki sıkıntılardan arınmasını sağlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA