Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN YOĞURT İSTEMESİ

06.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen lale
Eski eşim telefonla arıyo açmak istemiyom telefonu açıp kapatıyom tekrar arıyo tlfonu kız kardeşim açıyo niye tlfnu açtın diye kızarken eski eşim duyuyo başka şeye kızıyodum diye lafı değiştiriyom eski eşim bana baban yoğurt alsın emineye versin diyor istemiyorum almasını ama bişey demiyorum.biyerlere gittimi ona anlatıyorum sonra pişman oluyom yanlış anlar diye.bana küsüyo heralde neden küstünü bilmiyom onun yiğeni arayıp yoğurt almamı istiyor yoğurdu veremezsek üstümze kalır diye korkuyom
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski eşinizin üzerinde sizin düşüncelerinizden oluşan negatif bir enerji kümesi birikmiş. Ruhu bunun ağırlığı altında eziliyor. Ya bunu hakketti ya da bu enerjileri siz düşüncelerinizle oluşturuyorsunuz, bilemem. Yoğurt negatif enerjiyi temizler ve ruhu ferahlatır. Ruhsal boyutta sizden artık onu rahat bırakmanızı istiyor sanırım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA