Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN YAŞAYACAKLARINI GÖRMEK

25.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sade
Buda rüyam.. Onun görmediğim fotoğraflarını görüyorum ve ve bır deniz kenarındayım mevsim bu mevsim serin hava deniz dalgalı ama yuksek dalga yok kıyıya vuruyor dalgalar vururkende deniz den pislikleri getiriyor yanlış hatırlamıyorsam bız onunla kavuşamaya çalışıyoruz yani oyle hissediyorum ve bu rüyadan sonra ertesi askerden izne döndüğünü öğrendim teşekkür ederim :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bizler bir ruh ailesinin üyeleriyiz. Her birimiz bazen aynı aileden bazen de farklı ailelerden kopup geliriz. Ruh kardeşlerimiz bu dünyada farklı rollerle hayatımıza girerler. Bu erkek sizin ruh ailenizden biri olmalı. Çünkü kendi ailemizden biri ile karşılaştığımızda onun bizimle ya da kendisi ile ilgili yaşayacaklarını rüyalarımızda görebiliriz. Onun görmediğiniz fotoğrafları geçmişi ile ilgili. Daha doğrusu geçmiş yaşamları ile ilgili. Bu dünyada geçmiş yaşamını göremiyorsunuz ama ruhsal alemde görürsünüz. Kavuşmaya çalışıyorsunuz ve dünyevi mesafeler kısaldığında bu hissi daha şiddetli yaşıyorsunuz. Ancak deniz kirli; demek ki henüz engeller var aranızda. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA