Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN YANINDAN GEÇİP GİTMEK

26.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hazin
Bu gece tam 12 de sevdiğim hanımefendinin dogum gününü sosyal medyada kutladım ama o kutlama mesajımı sildi.Rüyamı bundan sonra gördüm.Rüyamda bir caddede yürüyorum sevdiğim hanımefendiyi ve arkadaşlarını bir yerde beklerken gördüm diğer rüyalarımda onunla konuşup gülerken bu rüyamda yanından yüzüne bakmadan geçip gittim sonra bir binaya girdim binadan arkadaşları çıktı gözlerim Şeymayı arıyor ama onu göremedim diğer arkadaşlarıda bana gülüp bana sürünüp geçtiler.Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhunuz bunu yapmak istiyor ama bilinciniz ona tutulmuş. Kırgınsınız, o yüzden onu cezalandırmışsınız ve yanından geçip gitmişsiniz. Ancak biliyorsunuz ki rezil olma riskine rağmen onu sevmeye devam edeceksiniz. Bu rüya bir bilinçaltı rüyası. Haberci değil ama görününen o ki bu bayan sizden hoşlanmıyor. Boşa efor sarfetmek yerine sizin ilginizi bekleyen başkalarına yönelmenizi tavsiye ederim. Bu tip karşılıksız sevgiler sevenin hayatını boşa geçirmesine neden olur. Oysa ki her ruhun sevgi ile sarmalanmaya ihtiyacı vardır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA