Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN SIRTINI KAŞIMAK

08.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cann
Rüyamda erkek akrabanın esinin sırtını kaşıyorum. İyi bir şekilde kaşıyorum. Sırtının sol tarafından sağ tarafına doğru kaşıyorum sol tarafını kası diyor. Bu kadarda yetermi diyorum biraz daha kası diyor. Biraz daha kaşıyorum ve bırakıyorum. Saate baktığımda 1 dakika 50 saniye kasimisim. Diyorum. Akrabanın oglu geliyor. Zayiflamis özellikle omuz kısmı zayiflamis. Çok zayıflamışsın diyorum. Babası da biraz daha çalışsın da emekli olacak diyor. Bende kendi kendime bir rahatsızlığımı var ki erkend
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu ailenin maddi sorunlarına çare bulmanız gerekecek ya da siz bunu isteyerek yapacaksınız. Aslında olay, manevi sorunlara çare bulmak, telkin ve psikolojik destek için başlayabilir ama sonrasında maddi konular gündeme gelecek. Süre, sanki zamanı bildiriyor. 150 gün sonrasında olaya çözüm bulunacak olabilir. Zayıflayan erkek kaç yaşında yazmamışsınız. Yetişkin ise dayanma gücünün azaldığını ve sorunlar yaşadığını söyleyebilirim. Siz belki onlara çare olacaksınız ama eğer oğlan yetişkinse sorunlara bağlı hastalıklar yaşayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA