Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN SIRTINA BİNMEK

24.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevgi Hanım
29 yaşındaki bekar kızımın tanımadığı genç esmer uzun boylu bir erkeği çok sevdiğini gördüm tanımadığım geniş bir mekanda kızım bu erkeğin yanında oturuyordu kızım güzeldi saçları uzundu güzeldi temiz kokuyordu.Genç, kızımın ceptelefonuyla kızımın resmini çekiyordu onunda ilgisi vardı sıkıntılıydı.Nerelisin dedim yugoslavyalıyım dedi dışarı çıktılar kızım sırtına binmiş gidiyorlardı kızım sırtından indi inerken beli açıldı.Beli sütlü kahve tenindeydi dikkatimi çekti.Kızım normalde buğday tenli.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Haberci bir rüya bu. Belli ki kızınız yeni bir aşk yaşayacak ve gerçekten de yabancı uyruklu biri ona gönül verecek. Çok güzel bir süreç yaşanacak. Sırtına binmesi hayatın yükünden kurtulacağını da haber veriyor. Onun sorumluluğunu bu gen üstlenecek. Belindeki ten değişimi kızınızın sorumluluklarının azalacağını haber veriyor. Korkulacak bir durum yok. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA