Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN ÖNÜNDE NAMAZ KILMAK

02.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dnz
Merhaba. İstihareyi 7 gün yapmam gerektiği söylendi Yattığım ikinci istiharede bir camiye gidiyordum Cuma namazına yetişememiştim. Cemaat dağılıyordu. Camiye girerken kapıdan baba gibi gördüğüm aile dostumuzu gördüm yine. İçeri girdim ve kadınlar erkeklerin önünde namaz kılıyordu. Tek ni kadın kıbleye ters dönmüştü. Ben bembeyaz giyinmiştim. Niyet ettiğim kişi bi sandalyede oturuyordu. Onun ayakları dibinde namazımı kılarken uyandım. Onun ne giydiğini hatırlamıyorum. Çok teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birinin önünde namaz kılmak.. Bu rüya sadece sizin niyetinizin önünde eğildiğinizi söylüyor. İstiare rüyaları istenen sonucu genellikle vermez. Yedi değil onyedi gün yatsanız nafiledir. Bilinçaltı evrenin sesinden önce davranır ve sizi yanıltır. En doğrusu sizin hakkınızda bir başkasının istiareye yatmasıdır ki bu kişinin sizin yakınınız olmamalı. Yine de istiare niyetini göreceği kesin değildir. Geleceği bu şekilde görebilseydik her şey çok kolay olurdu zaten. Oysaki biz bu dünyada sınavdayız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA