Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN ÖLMESİ

10.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevinç
Rüyamda sevdiğim ve gelecek planları yaptığım adamın trafik kazası geçirdiği haberini alıyorum, arıyorum kosturuyorum ve ölmüş halini görüyorum bi şekilde ulaşıp. Sonrasinda mavi badanali küçük bir odada iliskimizi bilen bi arkadsimiz onun mezarininkazip onu gomuyor ve ben agliyorum. Arkama dönüyorum ki bembeyaz Çarşaflı kocaman bi yatakta yatarken onu görüyorum, şaşkınlık ve sevincle sarılıyorum ölmedi diye, o ise bisey olmamis gibi ama çok yorgun görünüyor. Çıplakama uzeri örtülüydü.Tsk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birinin ölmesi.. Rüya, bir bilinçaltı rüyası olabilir. Onu kaybetmekten, ayrılıktan, unutulmaktan korkuyorsanız bu rüyayı görmüş olabilirsiniz. Başka bir açıdan bu rüya sevdiğiniz adamın yaşamındaki çok önemli bir değişimi, adeta dönüşümü de temsil ediyor olabilir. Yatak, olayların yolla ilgili olduğunu söylüyor sanki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA