Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN ÖLMESİ

13.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen emine kara
Bana ilgisi olan,benim de hoşlandığım evli ama ayrılma işlerini yürüten patronum ölmek üzereymiş.Haberim oldu gittim bir anfinin üst köşesinde oturuyor.Hemen yanına gittimçok zayıftı.Banaelini uzattı gözümebaktı ve benim enerjim sana yeter dedi atladı öldü.Az kalsın ben de düşecektim.çook üzüldüm.Ailesindeki kadınlarannesi çingene tarzı süslü, karısı, akraba kadınlar kıpkırmızı ruj ve makyajlı abartılı makyajlıydı umurlarında bile değildi. Cenaze tabutta kaldı hepsi ayrıldılar hayret ettim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. Onun baştan sona değişmesini, yaşamını sizinle paylaşmak için yeniden doğmasını diliyorsunuz. Siz merhametinizle onu iyi edebilirsiniz oysa ki çevresindeki diğer kadınlar yalancı, dedikoducu ve işe yaramazlar. Cenazenin size kalması zaten istediğiniz bir şey ancak gerçek olur da o size kalırsa tek başınıza bu yükü kaldırabilecek misiniz? Bir daha düşün diyor bilinçaltınız size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA