Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN ÖLMESİ

03.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ruya tabir123
Rüyamda boğaz kenarı yerde siyah jipin içinde annem ben önde arkada hoşlandığım kişinin eski kız arkadaşına benzeyen belki de o bir kız var.Arabada patlayıcı olduğunu öğreniyoruz iniyoruz o kız geç kalıyor yanıyor saçları falan sonra hepimiz denize giriyoruz.Dumanı hatırlamıyorum.Ya yoktu ya da beyazdı.Denize atlıyoruz hemen ama su güzel derin koyu mavi çok güzel dalgaları var.Sonra arıyorlar bir bakıyoruz yangından etkilenen o kız değil erkek kardeşimmiş feryat ediyoruz habere öyleymiş diye
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Elinizde olmadan o kızı kıskanıyor, hiç olmamasını diliyorsunuz. Ama vicdanınız çok güçlü. ruhunuzun bu dileğinin ne kadar acımasız olduğunu biliyor. Siz bu ikilemin, bilinçaltınızdaki yansımasını görmüşsünüz. Eğer duman olsaydı rüyada haberci bir nitelik olurdu. Neyse ki yok, rahat olabilirsiniz; bu bir bilinçaltı rüyası. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA