Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN ÖLDÜRÜLMESİ

22.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cabin crew
Aksam vakitlerinde evimde otururken karsi apartmanda bir dairede kari koca kavgasi var. Daha sonra adam karisini koltuga oturtuyor ve agzina pompali tufekle ates ediyor ve olduruyor. Ben bunu cok net gorunuyorum. Adam karisini oldurdukten sonra ustune ortuyor yakinlari yanina gelip kafina agliyorlar ve bu esnada adam elindeki silahla camdan mahalleye bakiyor goren varmi diye. Bizde evde egiliyoruz bizi gormesin diye
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası değilse yani benzer bir kavgadan etkilenmediyseniz sadece karşıdan gözlemleyeceğiniz ailevi bir konu ve anlaşmazlık söz konusu olacak. Öldürülen kadın gerçek yaşamda bu anlaşmazlıktan çok ciddi etkilenecek demektir. Başın vurulması genellikle büyük kayıpları simgeler. Bu rüyada gördüğünüz insanlar sadece birer sembol, rüyayı yorumlarken birebir onları düşünmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA