Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN KUŞA DÖNMESİ

19.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen esmer41
Selam ruyamda yaslı babane gordum onu gelını ıstemıyomus gormek dahi ıstemıyomus bı evdeyız gelını bızımle oldugunu gormemesı ıcın oglu onu kuşa cevırmıs nasıl yaptıysa artık muhabbet kusu olmus bı odaya koymus kapıyıda kapatmıs gelın falan bız ıcerde oturuyoz ben arada gıdıp bakıyorum kusa yanı babaneye uzuluyorum ohalıne ötmesini bıle ıstemıyo oglu bende gelını duyunca anlıycak sankı caba gosterıyorum falan fılan bu sekılde uyandım cvp ıcın tskler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası olabilir. Yaşlanınca sesi kesilen, konuşmasına izin verilmeyen, tatlı ve sevimli insanlara duyduğunuz ilgi rüyanıza yansımış. Siz iyi yürekli birisiniz. Başka bir yorumla ara boyuta çıkıp yeni ölenlerden birinin hayallerinin içinden geçmiş ve onun sıkıntılarını bu şekilde görmüş olabilirsiniz. Ara boyut hakkında yazdıklarımı, arama bölümüne "yeni ölen" yazarak okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA