Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN DUVARDA KAYBOLMASI

01.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen süheylq
Selam, Rüyamda kız kardeşim ve çocuklarımıza bir tramvay istasyonundayiz. Çok kalabalık. Önümüzde bir tramvay durdu, biz etrafimiza bakarak nereye gideceyimizi düsünürken bir anda oglum bana korkarak tramvayin içinden sesleniyor. Bi baktım kapı kapanıyor . Ben peşinden koştum bi duvara çarparagina o duvarda kayboldu. Bir gence sordum nereye gidiyor bu tramvay. Oda kizarak ne bileyim diyor. O anda iyandim Ben aglamiyordum ama çok korkuyordum. Ne anlama geliyor bu?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Oğlunuzun yaşını bilmiyorum. Rüyaları yazarken bunu düşünmüyorsunuz ama 3 yaşında da olabilir 23 yaşında da 33 yaşında da. Nerden bilebilirim. Yaşına göre yorum da değişecek. Korkunuza bakarsam çocuğun küçük olduğunu düşünüyorum. Bu durumda bir haber sizi birinden uzaklaştıracak, onun tamamen kaybedeceksiniz diyebilirim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA