Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN CENAZESİNİ GÖRMEK

09.03.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Asya Yildirim
Normalde çok konuşmadığım rüyamda ölmüştü otopark gibi biryerde mezar varmış oraya gömüyormuşuz birde tırı olan iki adam var onlarda aç köpekleri toplayıp doyuruyolarmış cenazeyi görünce onlarda duruyolar halam ağlıyor ama ben ağlamıyorum şaşırmış gibi bakıyorum nasıl falan diye kuzenimin kocası ağlamıyor o tır şöförü soruyor ölmeden once sevdiğini söyledinmi bari diyor oda eve söyledim biliyor o yüzden ağlamam ben diyor bende şaşırıyorum ama bende ağlamıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anladığım kadarı ile ölen kuzeniniz. Kuzeninizden ayrı iseniz onun olduğu şehirden vefat haberi alabilirsiniz. Başka bir açıdan bu rüya kuzeninizin büyük bir badire atlatacağını söylüyor olabilir. Uzaktan tanıdığınız yardımsever insanlar ona ve ailesine destek olmaya çalışacaklar, bunlar iş sahibi insanlar olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA