Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİN BOĞAZINI KESMEK

09.03.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gökçii
Rüyamda eve hırsız giriyor 1.katta oturuyoruz 2kişi pencereden eşyaları çıkartıyordu. teyzemler gelmiş otururken ben karşıdan farkedip anneme söylüyorum o çıkıp bakıyor yanlarına gidiyordu kaçsınlar diye ama hırsızın biri annemin boğazını kesip onu öldürüyordu abim yanına gidiyordu sonra ama sesimizi çıkartamıyoruz sessiz sessiz ağlıyoruz abimle omzuna dokunup destek oluyorum. bi ara ağlarken sesim çıkıyor hırsız gelip sesini çıkarma ölmek istemezsin heralde diyordu çok korkmuştum anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya büyük bir ihtimalle bir bilinçaltı rüyasıdır. İzlediğiniz bir şeylerden etkilenmiş olabileceğinizi düşünüyorum. Ancak ben yine de sembollerle yorumlayayım. Ailenizi, düzeninizi, belki de direk olarak annenizi kıskanan iki kişi var. Ailenizle ilgili gizemleri didik didik ediyorlar, dedikodu çıkartmaya çalışıyorlar. Anneniz bunları farkedip müdahale ederse, onu en sevdiklerinden ayıracak şeyler yapabilirler. Siz annenizi uyarın yine de. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA