Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ YAKMAK

04.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sarı bisiklet
Merhabalar.Rüyamda okul bahçesi gibi büyük bir alanda bir kadındaireler çizerek hızla dönüyor.Diğer kadınlar bu dönen kadını durdurmaya çalışıyorlar ama olmuyor.Ben de ayağının altına muz kabuğu koyuyorum kayıp duruyor diğer kadınlar bu dönen kadını yakıyorlar kardeşimin eşi arabasıyla beni daha önce çalıştığım büyük bir işyerine götürüyor yol boyunca hiç konuşmuyorum ağzımda o yanan kadının tozu var talaş gibi işyerine varınca çöplük arıyorum tükürmek için kendimi sarı saçlı görüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir günaha ortak olacaksınız hem de ilahi boyutta çok değer verilen birine kötülük etmek isteyenlere destek olarak yapacaksınız bunu. Sonrasında kim ne derse desin, kim sizi avutmaya çalışırsa çalışsın mutlu olamazsınız. Aman çok dikkat edin bu rüya uyarıdır. Dönen kadın ilahi ruhun simgesidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA