Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ VURMAK

07.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Anka
Ben polis memuruyum. Rüyamda üzerinde bomba kalıpları olan beyaz montlu normal boyda olan bir erkeği kafasına ak-47 silahla kafasına iki el ates ederek. Yere düşmesini sağladım. Durumun kontrol etmedim. Olmus olabileceğine kanaat getirdim. Vurdugum kişi yere düşünce orda bekleyen iş arkadaşlarımdan biri cesetin yanına gelerek neden vurdun diyerek bana saymaya başladı. Ben de uzerinde bomba var patlaticakti kendini diyerek kendimi savundum. Vurmak zorunda miydin. Bombayi etkisiz hale getirseydi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada birini vurmak.. Bu rüya sizin endişelerinizle ilgili. Gündem malum, birinden süphelendiğinizde nasıl davranacağınız konusunda bilinçlatınızda ikilimler var. İnsan öldürmek doğru değil, biliyorsunuz ama hem size hem de çevreye zarar vermesine izin vermek de istemezsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsunuz, siz korkularınızla yüzleşmişsiniz, bu rüya haberci değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA