Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ VURMAK

23.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen takipçi...
Rüyamda hafif şişman bi erkekle ikimzde de beyaz bir jip var ve araçları park ediyoruz resmi bi işlem yapmak için ayrılıyoruzz geldiğimzde arabaların bi çekiciye yüklenip çalınıyor peşlerinden koşuor ama yetişemiyoruzz sora sora arabaların götürüldüğü yeri buluyorum prangalı biyerdeler yerde prangalrın altından adamı izliorumm bana dogru geliorr pranganın üstünden bni görüyor silahı bana doğrultuor ama onu vuruyorum 3 kurşunda ölüor dieride sese gelior onu da yaralıorum polisler gelip tutkluor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İyi niyetle verdiğiniz bir durdurma kararı tepkilere yol açacak. Sizi kontrolü altına almak isteyenler verdiğiniz bu karardan memnun olmayacaklar çünkü maddi olarak bundan etkilenecekler. Ama siz yılmıyorsunuz, onları daha da zora sokacak girişimlerde bulunup kendinizi riske atacaksınız. Güvenilir insanlar yaptıklarınızdan dolayı size kızgın olabilirler; siz herşeyi göze almışsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA