Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ TESELLİ ETMEK İSTEMEK

29.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Minibüs doluymuş ama, benden ve şoförün karısı olan yanındaki koltukta oturan siyah çarşaflı kadından başka yolcusu olmayan sürücüsüz bir arabadayım. Çok üzgün kadın gelen telefonla konuşmaya: "Evet kocam işten ayrılmış" diyerek ağlamaya başlıyor. İçim acıdığından arkasından teselli amaçlı sarılmak üzere yerimden kalkıyorum ki mekan değişiyor. Esrarlı alt geçit gibi kapalı bir mekandayım. Karşımdaki kendisi ve kocasına ait olan büfeye giriyor kadın, girmemize fırsat vermeden ahşap camı kapatıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir kadın var gerçekten de sizin ekibinizden biri, muhtemelen iş yerinizden. Bir yas tutuyor, bu onun ayrıcalığı olabilir. Onun acısını da içinizde hissedeceksiniz ve derdine deva olmak isteyeceksiniz. Ancak bunu yapmanız imkansız çünkü o iç dünyasında yaşadığı bu yası kimsenin gidermesini istemiyor. Onunla eğleneceklerini düşünüyor ve kapılarını herkese kapatmış. Ona ulaşmanız imkansız olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA