Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ TAKİP ETMEK

31.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Damla
Rüyamda babam haber vermeden bir yere gidiyordu bende merak ettim arabayla takip ettim onu.Bi süre takip ettim sonra babam beni farketti hız yaptı bende hız yaptım.Tam kaza yapacaktım direksiyonu kırdım ve bi alana girdim.Sonra babamın yanımda olduğunu gördüm.Ne oldu niye geldin dedi bana. Bende seni merak ettigim icin geldim dedim. Eğer haber verseydim gelmezdin sayemde alnın secdeye değecek dedi. Sonra arkamı döndüğümde cami önünde olduğumuzu farkettim.Ve sabah ezaniyla uyandim.bu bi işaret mi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Ruhsal boyutta, babanızın size yaşatmak zorunda olduklarının yansımasını görmüşsünüz. Alnın secdeye gelmesi, boyun eğişi simgeler. Bazı gelişmeler olacak ve siz eğitilecek, törpülenecek, eğileceksiniz. Bu durum ruhunuzun gelişmesi için gerekli. Ve bunun için ne yapılması gerekiyorsa babanız yapacak. Yani olayların sebebi o olacak. Sorsanız, maddi yaşamda babanız da görevini bilemez. Bu durum ruhsal alanda anlaşmaya bağlanmış. Bu günden sonra yaşadıklarınızı bir ders olarak algılayın ve kabullenin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA