Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ SÜREKLİ GÖRMEK

07.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ceren oguz
Merhaba,ruyamda küs oldugum bayan arkadaşımı birkaç keredir ruyamda görüyorum dün gece ruyamda onunla,uçakta karşılaşıyormuşuz sarmaş dolaş oluyoruz sanki hiç küsmemiş gibiydik .geçen günde ruyamda yine gördüm bize geliyor telaşlı bir şekilde telefonunu kaybettigini söylüyordu.Yorumlarınız için teşekkur ederim hayırlı bir yıllar dilerim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarınız haberci değil ama ruhunuzun rahatsızlığını anlatıyor bize. O kişi ile aranızda halledemediğiniz şeyler var, öyle kalmış sanki. Belki söyleyecekleriniz vardı içinizde kaldı, belki pişmansınız ya da o pişman. Enerjinizin bir bölümü o yaşam sürecinde takılı kalmış. Biz kabaca bunu böyle tabir ediyoruz ama aslında ruh açısından daha derin anlamları var. Çoğu kez bu tür kişiler bizim ruh ailemizden oluyorlar ve zaman geçince yaşananlar ruhun enerjisinden çalmaya başlıyor. Ne yapılabilir derseniz, çözebiliyorsanız aradaki düğümü çözün derim. Söyleyeceklerinizi söyleyerek bitirin ilişkiyi. Yapamıyorsanız bırakın, bir süre sonra rüyalar biter ama mutlaka yıllar sonra bile olsa tekrar edecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA