Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ ÖLMÜŞ GÖRMEK

07.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 73815
Tanıdığım olan ve gerçek hayatta yaşayan ama görüşmediğim bi iş adamını ölmüş olarak gördüm. Fakat öldükten sonra bi alman asıllı kadın vasıtasıyla benimle iletişime geçmeye çalışıyomuş. Alman kadın laptoptan bana ulaşarak durumu bana anlatıyo ve sonra laptopta bi adam, alman asıllı kadın ve ben konuşuyoruz ama ne konuştuğumuzu hiç hatırlamıyorum...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçekten vefat edip etmediğini öğrenmeye çalışın. Bu adam gerçekten de ölümün eşiğinde ya da ölmüş olabilir. Başka bir açıdan bu rüya, bu adamın sembolize ettiği birinin vefatını haber veriyor olabilir. Örneğin, aynı işi yapan, aynı isme sahip, aynı memleketli biri olabilir. Aranızdaki ilişkiyi bilmiyorum o nedenle son bir yorum ihtimalini de yazacağım. Bu adamın hayatı tepe taklak olabilir ve yabancı biri aracılığı ile sizinle iletişim kurmaya çalışabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA