Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ ÖLDÜRMEK..

04.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen siyah oje
Rüyamda sahildeyim elimde şişe mi ne var içinde ateş var denizde insanlar var ve ben birşey olmaz diye denize o ateşi atıyorum birkaç insanın üzerine geliyor ve ölüyorlar istemeden öldürüyorum onları sonra gazeteciler beni çekiyor bilerek insanları öldürüyor diye hatalı oldugumu bılıyorum ama kımse benı yargılamasın dıye bellı etmıyordum ınanmazlar bana dıye acıklamıyordum sadece yanımda bır erkek vardı o bılıyordu dogrusunu cok karısık tam hatırlamıyorum ama gemiler deniz ve ölüm vardı özetle
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir kaç kişinin kaderini değiştirecek ya da kaderindeki bazı şeyleri yaşamasına vesile olacaksınız. Bu değişim acı verici olabilir. Siz buna vesile olduğunuz, onlar ise bambaşka bir hayata geçiş yaptıkları için üzülebilirler. Denizin kıyısı, bunu yapmanın da sizin kaderiniz olduğunu söylüyor, kaçış yok kısacası. Yaşanacak olan yaşanacaktır. Rüyada gördüğünüz diğer şeylerin bir anlamı yok. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA