Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ ÖLDÜRMEK

10.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ynskcmz
Rüyamda babamın halamın anneannem gibi içinde aile üyelerimin olduğu bir kaç kişinin cinayet işlediğini gördüm. Bulundukları yere gittiğimde bir kadının çoktan öldüğünü görüyorum ölen kadının başında cam kırığı kusuyorum böyle zorlanarak dişlerimin arasına girmiş cam kırıklarını tükürüyorum. O sırada banyoya gittiğimde yine bir kadını boğarak öldürmeye çalıştıklarını görüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailecek birinin hayatı ile oynuyorlar. Ne yaptıklarını bilemem ama bir kadının kaderini değiştirdikleri kesin. Evren, kadere müdahale edenleri asla affetmez. Bu nedenle sizin ruhunuz acı çekiyor, bunu gördüğünüzde. Ruhunuz evrenin prensiplerini biliyor ve yansımalardan korkuyor. Ağzınıza dolan cam kırıkları bilip de söyleyemediğiniz şeyleri temsil ediyor. Ailenizi yargılamak doğru olmaz elbette, gördüğünüz bilinçaltı rüyası da olabilir. Ancak eğer haberci bir rüya ise onları uyarmanızda fayda olacaktır. Özellikle büyüden uzak dursunlar, başkalarının hayatlarına ciddi müdahalelerden sakınsınlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA