Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ MORARMIŞ GÖRMEK

26.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arakhne
Ağbimin eşi diğer ağbimin eşini rüyasında görmüş. karanlık loş bir ortamda yatıyormuş. onu görünce zorla doğrulmaya kalkışmış ama çok mutsuz bakıyormuş. Yüzünün sağ tarafında gözenekli pütürlü mora yakın kaşını yüzünü kaplayan yara varmış. Öyleki gözünü zorlukla açıyormuş. gerçekte sol gözü ile ilgili uzun süredir tedavi görüyor. Ben de aynı kişinin öldüğünü görmüştüm yakın zamanda rüyamda. ama size yazmamıştım. hayır olsun
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Abinizin eşinin ruhu acı çekiyor. Muhtemelen ya hastalığı ilerlemiş durumda ya da ruhsal sorunlar yaşıyor. Eğer gözünden tedavi oluyor demeseydiniz ruhun üzerindeki negatif enerjilerden şüphelenirdim ama onun durumu farklı. Bazen ruh, bedenden önce hastalanır. Ve ruhun hastalanması bağışıklık sistemini çökertir. Böyle durumlarda pek çok zaman geçmeden fiziksel hastalıklar başgösterir. Yengenizin ruhsal durumu ile ilgilenin bence. Sizin rüyanıza gelince; ölüm bilgisi bu şekilde verilmez. Eminim yengeniz kısa sürede vefat etmeyecektir. Ama vefattan daha ağır sorunlar yaşanabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA