Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ KURTARMAK

23.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kübra
Merhaba. Rüyamda minibüs, dolmuş benzeri araçla annemle beraber gidiyordk. Sonra araç birdn deniz tarafına döndü ve tedirgin olduk denize düşeceğz diye. Denize düşmeden derin bi nefes aldm ve düştük. Sonra birden kendimizi karada gördüm. Kardeşimi yaş 10 arıyordk. Kardeşim annemi aradı. Beyaz çizgilrn olduğu yerde suyun içindeym dedi. Telaşla aramaya başladık. Yolda polis gördm, olayı anlattm. Kardeşimi çarşıda bi kapının önünde suyun içinde gördm. Yüzme bilmyrm. Suya atladm çıkardm. Su temiz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birini kurtarmak.. Başkalarının yanlış kararlarından ailecek etkilenecek ve zorluklarla karşılaşacaksınız. Neyse ki ruhsal olarak zorlukların üstesinden gelebilme yeteneğiniz var. Sizin güçlü ve dayanıklı bir ruhunuz var, annenizin de öyle. Ayrıca altıncı hisleriniz de kuvvetli. Bu zorluktan en çok etkilenebilecek kişi kardeşiniz ama siz onun da etkilenmesine engel olacaksınız. Cesaretlisiniz ve aileyi bir arada tutma kapasiteniz var. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA