Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ KURTARMAK

18.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Israfil
Eski kız arkadaşımla bir evde duruyorduk sonra annesi gelince arabama binip kaçmaya başladık. Bir süre sonra yeşillik olan bir yerde kaza yaptık ve ortası uçurum ama iki tarafı taşlık olan bir yere savrulduk. O karşı tarafta ben ise uçurumun diğer tarafındaydım. Atla ben seni tutarım dedim. Atladı tutamadım tam uçurumdan aşağı düşerken ayağımla boynundan tuttum elinden tutmak isterken aşağı düştü. Hemen tırmanarak aşağıya indim. Ve nefes alıp almadığını kontrol ettim. Yaşıyordu sırtıma aldım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eğer ilişkiniz çok eski ise karşınıza yeni biri çıkacak ve ilişkinizde bazı sorunlar yaşayacaksınız demektir. Aileler nedeniyle ve sizin de yanlış karalarınızın eşliğinde ayrı düşebilirsiniz. Bu durum karşınızdaki bayanı derin bir ruhsal boşluğa itecek. Ona yeniden hayat vermek sizin elinizde ve zor da değil ama ona mahkum olabilirsiniz. Eğer çok yeni ayrıldıysanız bu rüyada eski sevgiliniz bir sembol değildir ve sorunları o yaşayacak olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA